JAWA - Studio Wykończenia Wnętrz

profesjonalizm i doświadczenie

To nie sen… to JAWA !

 

Nasza misja – stworzyć miejsce w którym każdy klient, projektant, architekt otrzyma wsparcie, fachowe doradztwo oraz wiedzę, w konsekwencji czego kupi produkt idealnie dopasowany do jego preferencji, który będzie mu służył przez wiele lat.

 

Od ponad 20tu lat zajmujemy się sprzedażą i montażem najwyższej jakości podłóg, drzwi, tarasów i schodów.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami podłóg, drzwi i tarasów oraz z lokalnymi stolarniami które tworzą dla nas unikatowe produkty robione pod zamówienie klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo podłogi drewniane, winylowe oraz laminowane, wykładziny podłogowe zarówno mieszkalne jak i obiektowe.

 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marek CHAPEL Parket , Jawor-Parkiet , Abaro, Mazurska Deska, Arbiton , NOMAD Flo, WINEO, Project Floors, Multicontract, ALLOC.

 

Drzwi polskich producentów, między innymi ENTRA ,RONKOWSKI, PORTA , DRE , VOSTER, ECLISSE, ERKADO.

 

Ponad to w ofercie posiadamy tarasy kompozytowe oraz drewniane, listwy przypodłogowe i sztukateryjne oraz schody produkowane na indywidualne zamówienie klienta.

 

Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu pomożemy Państwu dokonać optymalnego wyboru. W naszym salonie istnieje możliwość zakupu materiałów wraz z montażem. Każdy nasz montaż poprzedza szczegółowy pomiar pomieszczeń i posadzek (podłogi) otworów montażowych (drzwi) lub miejsca w którym ma powstać taras.

Decydując się na współpracę z naszym salonem otrzymacie Państwo fachowe doradztwo, pomoc w doborze materiałów, produkty najwyższej jakości oraz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.

 

Zapraszamy serdecznie – JAWA Studio Wykończenia Wnętrz.

ul. Fordońska 40 Bydgoszcz – Galeria Wnętrz ARKADA

 

Mapa strony